ТОБІ БУД
Область поиска:
ТОБІ БУД
Киев, вул. Козацька 9, оф.9

О нас

ТОБІ БУД - це компанія, яка має багаторічний досвід і бездоганну репутацію у сфері постачання будівельних матеріалів, зокрема залізобетонних виробів. Команда складається з досвідчених працівників і професіоналів своєї справи, які давно перетворилася в єдиний згуртований механізм, де кожен відповідально справляється з покладеними на нього обов'язками. У підсумку виходить закономірний результат - стабільне зростання компанії і задоволені замовники.

         Компанія ТОБІ БУД спеціалізується на продажу ЗБВ, бетону та інших будівельних матеріалів як то кажуть під ключ, починаючи від професійної консультації замовника у виборі товару і закінчуючи доставкою матеріалів на будівельний майданчик покупця.

        Залізобетон - незамінний матеріал на ринку будівництва України, але вибір даного товару містить в себі певні нюанси, які негативно можуть позначитися на ході будівництва споруджуваного об'єкта. Приклад дуже простий - при проектуванні будь-якої споруди, проектанти рідко орієнтуються в маркетинговій складовій ринку будматеріалів і часто закладають в проекти ЗБВ які давно зняті з виробництва, невигідні з комерційної точки зору або в плані логістики, Цього можливо уникнути своєчасно звернувшись в нашу компанію і отримавши якісну консультацію.

         Наш досвід працює на благо покупців. Щоб придбати ЗБВ, фірма ТОБІ БУД - кращий постачальник, оскільки професіоналізм співробітників дозволить поставити потрібні Вам матеріали в найкоротші терміни, при цьому це будуть матеріали високої якості, за які Ви не будете переплачувати свої гроші, оскільки ціни у нас досить прийнятні і не дорожчі ніж на заводах, за рахунок того що ми є дилерами багатьох ЗБК і знаємо що краще і де дешевше !!!

          Наша компанія доставить матеріали в будь-який регіон України. При цьому, менеджери фірми завжди стежать за виконанням виробником ЗБК термінів виробництва і дотримання інших параметрів - на першому місці в нашій компанії - захист прав та інтересів наших клієнтів.

Компанія несе відповідальність за належне виконання термінів постачання будівельних матеріалів. Доставка здійснюється по всій території України, не тільки в обласні центри, а також в найвіддаленіші і важкодоступні місця нашої країни, і наш відділ логістики зробить для цього все можливе. Ваші вироби із залізобетону будуть доставлені в термін, цілості й збереженні.

             Основна спеціалізація ТОБІ БУД - залізобетон. Організаційні складові нашої компанії наступні:

· Продаж залізобетонних конструкцій різноманітного призначення.

· Виготовлення індивідуальних (під замовлення) конструкцій.

· Професійна консультація в телефонному режимі або при особистій зустрічі.

· Підбір варіантів ЗБВ виходячи від потреб замовника.

· Постачання товару в обумовлений термін.

Компанія на постійній основі проводить для постійних клієнтів програми лояльності, діють акції та знижки. За довгі роки роботи з даним товаром ТОБІ БУД вивчила залізобетон та інші надавані будівельні матеріали, бездоганно. Глибокі знання даного товару разом з повагою до побажань клієнтів роблять результат передбачуваним, а відгуки клієнтів позитивними.

Конкурентные преимущества компании:

13 років досвіду в постачанні ЗБВ, найвища якість продукції та відмінний сервіс.

Товары / Услуги:

Постачання залізобетонних виробів та матеріалів для цивільного, промислового, дорожнього будівництв, конструкцій для гідротехнічних споруд, інженерних мереж та енергетичної галузі: - Плити перекриття багатопустотні - Плити перекриття безпалубного формування - Перемички залізобетонні - Блоки фундаментні (ФБС) - Кільця залізобетонні - Днища колодязні - Кришки колодязні - Труби залізобетонні - Теплокамери - Зливоприймачі бетонні - Марші сходові - Майданчики сходові - Сходи бетонні набірні - Лотки інженерних мереж - Плити огорожі залізобетонні - Фундаменти під огорожі - Бордюри - Плити тротуарні - Плити дорожні - Елементи водовідведення доріг - Люки каналізаційні та дощоприймачі Даний перелік товар являється не остаточним. Більш детально можливо ознайомитись на сайті нашої компанії bestconcrete.com.ua, або за телефонами: (067)274-22-00, (099)274-22-00, (073)274-22-00

Город:

Киев, Киевская область

Адрес компании:

вул. Козацька 9, оф.9

Контактное лицо:

Менеджер

Телефон:

Дата основания:

01.2018

Руководитель:

Шовкун Ю.А.